agnieszka gwozdowska design studio projektant architekt wnetrz lodz logo

O mnie

Agnieszka Gwozdowska design projektant wnetrz portret

Projektowanie wnętrz, kreowanie oryginalnych przestrzeni to moja pasja i zawód. Nieustannie podnoszę moje kwalifikacje, poznaję najnowsze trendy, śledzę pojawianie się nowych materiałów. Łamię stereotypy, łączę style i zaskakuję nowymi pomysłami. Wszystko po to, by pomóc Ci stworzyć niepowtarzalne wnętrze mieszkania, domu, biura, kawiarni, by miejsce, w którym spędzasz czas sprzyjało odprężeniu, relaksowi, odstresowaniu.

Początek naszej współpracy to długa rozmowa, dzięki której oprócz szczegółów technicznych, poznam Twój gust preferencje, ulubione kolory, by mój projekt pasował do Ciebie. Razem zaaranżujemy przestrzeń, w której Ty, Twoi przyjaciele lub klienci będziecie czuli się wyjątkowo. Zapraszam Cię do współpracy. Wspólnie wykreujemy piękną rzeczywistość.

Jestem absolwentką Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska, Politechniki Łódzkiej. Ukończyłam kurs projektowania wnętrz w Szkole Produkcji Wnętrz i Designu w Warszawie, gdzie korzystałam z inspiracji Dominiki J. Rostockiej – jednej z najzdolniejszych architektek, uhonorowanych wieloma nagrodami, w tym European Property Awards. Umiejętności i wiedzę dotyczącą rysunku architektonicznego kształciłam u boku Pana Wojciecha Sielczaka z Łodzi.

Moją prywatną przestrzeń wypełniają mąż i dwójka niesfornych chłopaków: Franek i Gabryś. W wolnym czasie jeżdżę na rowerze, łapię chwile w żagle i … projektuję wnętrza. Uwielbiam wyzwania i nowe doświadczenia.